דגן זהב
אנרגיה לגילוי ונטרול חסימות בערוץ השפע
דגן זהב® – הינה אנרגיה של תדר הגבוה השייך לספקטרום הזהב, אשר פועל בתחום של טרנספורמציה בכל מה שקשור לפרנסה, שפע, שגשוג, עושר, פוריות וכוח החיים. זהו שילוב של היבט הזהב במובן הרחב שלו – המסמל את שמש, חמימות, שפע, כבוד, כוח, נדיבות, הערך הגבוה והיבט הדגן אשר מסמל את הצמיחה, אוסם, ניבה וקיום החיים.

הועבר אליי בתאריך 13.01.2001 על ידי מורה העלוהי – מהטמה קוטהומי, שמלווה אותי מתחילת דרכי הרוחני ב-2002. קורס זה הינו חלק ממערכת אנרגטית שייסדתי "לייט רייקי" אשר מביאה לקהל המטפלים את התדרים חדשים.

מיקוד עיקרי – גילוי ונטרול של חסימות הערוץ השפע האישי שלכם.
:תלמידים משתפים
אלה היקרה, תודה לך על הקורס "דגן זהב". מיד הרגשתי שזו אנרגיה מאוד חזקה שעובדת גם בזמן העבר הרחוק. תוך גדי תרגול ראיתי את אחד הגלגולים הקודמים שלי - בערך במאה ה-17, ראיתי את עצמי עם בעל וילד, והיינו מאוד מאוד עניים, הרגשתי שאני חיה את ההרגשנ הזו גם עכשיו, בהווה שלי. ממש הרגשתי את האנרגיה של עוני וחסרון. אחרי זה קיבלתי מסר שאני ראויה וזכאית לאהבה, ואז החלטתי עם עצמי שאני רוצה לסיים עם המודעות של עוני ולנטרל אותו. אחרי זה מיד נשפך עליי אור מוזהב והרגשתי כאילו הכל נתאפס באותו רגע. אני מתרגלת את השיטה הזו וכל הזמן מרגישה רצון של נתינה. שמתי לב שהפכתי להיות יותר חרוצה ואנרגטית. מדהים
מרינה הופר
שוויץ
The principal element of Suprematism in painting, as in architecture, is its liberation from all social or materialist tendencies. Through Suprematism, art comes into its pure and unpolluted form.
.נטלי ק
ישראל
We were just building stuff 'cause we thought it was cool. I do remember having these specific conversations with my friends where we thought, you know, someone is gonna build this. Someone is gonna build something that makes it so that people can stay connected with their friends and their family.
.סבטלנה מ
רוסיה
Before incorporating visual aids into speeches, the speaker should understand that if used incorrectly, the visual will not be an aid, but a distraction.Before incorporating visual aids into speeches, the speaker should understand that if used incorrectly, the visual will not be an aid, but a distraction.
מרינה טימו
רוסיה
:בחרו אופציה המתאימה
קורס בהקלטה כולל הוראות
100
500
הרשמה לקורס אונליין במועד הקרוב
מועד פתיחה יתעדכן בהמשך, כל הנרשמים ייקבלו גם הקלטה של הקורס כולל הוראות
200
500
קורס פרטני עד הבית
רק באזור חיפה, קריות, עכו, נהריה, כרמיאל
קורס מועבר על ידי מאסטר מורה מוסמל אלכס מרקוביץ
500
1200
:יש שאלות? אנא, צרו קשר
Made on
Tilda